این حرفایهه که چند وقت بود تو دلم مونده بود امشب بهت گفتمشون یعنی تو مسیج گفتم و دلیور هم شد جوابی ندادی ولی همین که بخونیشون هم واسم کافیه حداقال دیگه تو دلم نیست به خودتم گفتمشون اینجا هم مینویسم که بشه سند بشه یادگاری یا هر چی که اسمشو میذاری ته ته همه ی این حرفا معنیه آخرش میشه اینکه من خیلی خیلی خیلی دوستت دارم شروینم .

شروین جوووووووووونیم میدونی تو تموم امید من واسه زندگیم شدی یه جوری که حتی یه لحظه بدون تو نمیتونم زندگی رو تصور کنم؟ میدونی شدی دلیل لبخند زدنم؟ میدونی وقتایی که بهت مسیجم نمیدم تو ۹۰ درصد مواقع دارم عکساتو نگاه میکنم و قربون صدقت میرم 

شروینیییی هیچ وقت تنهام نذار من زندگی کردن بدون تو رو نه میخوام نه بلدم نه دلم میخواد اصلا بهش فکر کنم.

شروین تو تنها کسی هستی که من بهش تکیه کردم و حس میکنم مثل یه کوه پشتمی هیچ وقت پشتمو خالی نکن چون خیلی بد زمین میخورم 

دوستت دارم شروینم خیلی خیلی خیلی دوستت دارم ❤❤❤❤????????????????

تو همه ی زندگیمی 

میدونم بعضی وقتا بهت غر میزنم میدونم بذار پای دل تنگیه زیاد و کم دیدنت

میدونم گرفتاری ولی من وقتایی که کم بهم مسیج میدی هزار تا فکر میکنم که نکنه دیگه نداشته باشمت واسه همون میترسم و هزار بار زنگ میزنم و هزار تا مسیج میدم که نکنه یهو مهمترین آدم زندگیم منو نخواد ترسش مثل ترس از مرگه حتی بیشتر انقدر که از ، از دست دادن تو میترسم از مرگ نمیترسم حالا شاید بگی دارم زبون میریزما ولی زبون نیست این حرفا قلمبه شده تو سرم تو دلم هی میخوام بهت بگم 

شروین من بدون تو هیچی نیستم بدون تو هیچی دلم نمیخواد کنارم باش همیشه بذار همیشه با داشتنت خوشبخت ترین زن دنیا ببینم خودمو 

وقتی باهام مهربونی من خوشبخت ترین زن دنیام ❤

یادته بهم گفتی چرا از من هیچی نمیخوای آخه وقتی باهام مهربونی واقعا احساس نیاز به هیچ چیزی ندارم چون همه چی دارم اون موقع 

وقتی بهم میگی جووووووووون یا خانوووووومم یا جوجه یا از این کلمه ها من انقدر حس خوشبختی دارم که حس میکنم بی نیازترین آدم دنیام وقتی نمیگی احساس میکنم خیلی بیچاره ام 

شاید ضعیف به نظر بیام ولی وقتی بهت تکیه میکنم خیلی قوی میشم بازم میگم شروین من بدون تو هیچی نیستم بدون تو دل شکسته ترین و خسته ترین و بی انگیزه ترین آدم دنیام

تنهام نذار هیچ وقت هیچ وقت ????❤❤❤❤❤❤❤????????????????????????????❤❤❤❤❤❤❤

خیلی ,میکنم ,هیچی ,هزار ,میدونی ,شروین ,خیلی خیلی ,خوشبخت ترین ,باهام مهربونی ,میکنم خیلی ,نیستم بدون منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جدید ها سایت عاشقانه کامپیوتر و لپ تاپ خرید اینترنتی دانلودموزیک های شادوتوپ عروسی منابع وتست کنکورارشد دکتری رشته مشاوره خوشمزه ترین مزه ها نارنجستان : واقع در جلفا، منطقه آزاد ارس